Üretim

Erkan kablo olarak üretim hacmi kapasitemizi artırmak için kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanmaktayız. 35 yıllık tecrübemiz ile uygun teçhizat, geniş alt yapı seçenekleri ve sürekli takip edilen teknolojik gelişmeler ile yıllık 5000 ton bakır işleme kapasitesine ulaştık. Plastik üretim alanında tesislerimizde ise yıllık üretim kapasitemiz 5500 ton PVC kullanımı mevcuttur. Çalışma süreçlerinde paketleme ve ambalaj kategorilerinde kullanılan teknolojik imkanlar sayesinde hızlı ve kaliteli sonuçlar alınmaktır.

Geniş makina parkuru imkânlarımız ile çalışma süreçlerimiz hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Makinalarımızın düzenli olarak bakım-onarım çalışmaları yapılmaktadır. Özellikle istihdam alanındaki atılımlarımız ile üretim kapasitemiz her geçen gün artmaktadır. Hedeflerimiz arasında işçi sağlığı ve güvenliği de bulunmaktadır.

Gürcistan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Katar, Libya, Somali, Gana, Irak, Filistin gibi 15’den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız. Her geçen gün artan üretim kapasitemizde geri dönüşüm çalışmalarına da çok önem vermekteyiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen arayın, konuşalım.

Fabrika Adresi
ERKAN KABLO İMALAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
 
Telefon:
Tel: 0262 433 23 14
Tel 2: 0262 433 23 15
 
Fax:
0262 433 23 07
 
E-Mail:
Bilgi: info@erkankablo.com.tr
İhracat: export@erkankablo.com
 
Adres:
Karadenizliler Mah. Başyiğit cad. No:186 Başiskele/KOCAELİ
Sadece rakam giriniz

Privacy and Terms of Use © 2020 ERKAN KABLO A.Ş.
All rights reserved.