Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Erkan Kablo 35 yıldan bu yana Türkiye ekonomisine değer katmak için çalışmalar yürütüyor. Firmamız hizmet verdiği kablo üreticiliği sektöründe köklü geçmişinden, tecrübelerinden, güçlü alt yapı olanaklarından güç alarak sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız uzun vadeli stratejik bakış açısı, güçlü hedef vizyonu ile kablo üreticiliği alanında faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile farklı alanlardaki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına birebir çözüm olabilecek ürünler sunarak büyüme hedeflerini sürekli güncelliyoruz. 15’ten fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, geniş ihracat hacmi ile yurt içi pazarında olduğu kadar yurt dışı pazarında da adından sıkça söz ettirmektedir.

Firmamız inovasyon süreçlerinde yeni fikirleri değer yaratan çıktılara dönüştürecek olanaklara sahiptir. Yeni yatırımlarımızda en son ve en gelişmiş teknoloji alt yapılarımız devreye girmektedir. Önümüzdeki yıllarda da tecrübelerimiz ve köklü geçmişimiz ile yenilik çalışmaları sürdüreceğiz.

Erkan Kablo olarak hedeflerimiz arasında finansal büyümenin yanında müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyeti de yer almaktadır. Firma olarak başarı getirecek çalışmalar için takım çalışmasına ihtiyacımız olduğu bilincindeyiz.

Erkan Kablo Yönetim Kurulu Başkanı olarak ülkemizin saygın ve seçkin kurumları arasında yerimizi sağlamlaştırmada emeği olan tüm mesai arkadaşlarıma, iş ortaklarıma ve tüm paydaşlarıma teşekkür ederim.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen arayın, konuşalım.

Fabrika Adresi
ERKAN KABLO İMALAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
 
Telefon:
Tel: 0262 433 23 14
Tel 2: 0262 433 23 15
 
Fax:
0262 433 23 07
 
E-Mail:
Bilgi: info@erkankablo.com.tr
İhracat: export@erkankablo.com
 
Adres:
Karadenizliler Mah. Başyiğit cad. No:186 Başiskele/KOCAELİ
Sadece rakam giriniz

Privacy and Terms of Use © 2020 ERKAN KABLO A.Ş.
All rights reserved.